AKCESORIA OGRODZENIOWE

Invisible Post Box to "niewidzialna" skrzynka na listy. Nowe, praktyczne rozwiązanie, które dyskretnie wkomponowuje się w ogrodzenie nie niszcząc ogólnego efektu wizualnego. Skrzynka pasuje do modelu P82, a także P102. Mocuje się ją na stałe do furtki lub przęsła ogrodzenia w taki sposób, że od frontu widoczny jest tylko element, do którego wrzucane są listy. Zamówić ją można tylko i wyłącznie z wybranym elementem modelu ogrodzenia, z którym jest kompatybilna. Invisible Post Box, na życzenie, może zostać pomalowana na taki sam kolor RAL, jak kolor ogrodzenia.

Wymiary skrzynki to: 500x310x125 mm (wysokość, szerokość, głębokość)

OGRODZENIA ŻALUZYJNE

Nowy wzór - ogrodzenie żaluzyjne PS 004

Modernistyczna koncepcja doskonale komponująca się z najnowszymi trendami architektonicznymi. Perfekcyjne wykonanie oraz zastosowanie materiałów najwyższej jakości zadowoli najbardziej wymagających klientów. Przęsła ogrodzenia przypominające żaluzje zapewniają maksymalny poziom prywatności dla każdej posesji. Dzięki zastosowanej technologii udzielamy wieloletniej gwarancji antykorozyjnej. Wiele dostępnych kolorów RAL, niepowtarzalny design, różnorodne opcje dodatkowe, blacha ALUZINC i malowanie proszkowe to główne cechy ogrodzenia żaluzyjnego PS 004.

  • Maksymalna szerokość przęsła: 3000 mm,
  • Dostępne wysokości: 140 mm-2030 mm.

OGRODZENIA WYCINANE LASEROWO

Nowość w naszej ofercie - ogrodzenie laserowe PB 001.

Przęsło ogrodzenia wykonane jest z 2 mm blachy, ocynkowanej ogniowo i lakierowanej proszkowo. Precyzyjne nacięcia wykonane są laserem o wysokości 15 mm. Świetna jakość użytych materiałów zapewnia ponadprzeciętną odporność antykorozyjną. Ogrodzenie, na życzenie klienta, może zostać wyposażone w szeroki wachlarz opcji dodatkowych. Dostęne jest w ośmiu standardowych kolorach według palety RAL. Oryginalny design zadowoli z pewnością osoby, które chciałyby, aby ogrodzenie ich posesji wyróżniało się na tle innych rozwiązań.

  • Maksymalna wysokość przęsła: 1420 mm
  • Maksymalna szerokość przęsła: 2920 mm

OGRODZENIE TRAWERTYN

Najnowszy model ogrodzenia poziomego charakteryzujący się nieszablonowym designem. Efektowny wygląd w połączeniu z lekkością i zwiększeniem prywatności to oferta dla osób poszukujących własnego stylu. Do wyboru w dwóch wariantach: OGRODZENIE TRAWERTYN 200/P-10 oraz OGRODZENIE TRAWERTYN MX 200/P-10.

OGRODZENIE MALACHIT

Seria NOF MALACHIT. Do wyboru w trzech alternatywnych opcjach:

  • Ogrodzenie Malachit 60/P-40 - kształtownik o wysokości 60 mm z przerwą 40 mm
  • Ogrodzenie Malachit 80/P-40 - kształtownik o wysokości 80 mm z przerwą 40 mm
  • Ogrodzenie Malachit 100/P20 - kształtownik o wysokości 100 mm z przerwą 20 mm.

LAMPY LED

Produkt, opracowany i opatentowany przez firmę Plast-Met. Lampy LED znajdują idealne zastosowanie do użytkowego i dekoracyjnego doświetlania posesji, ogrodów, alejek, podjazdów, tarasów, parkingów. W ofercie znajdują się lampy LED na słupki o profilach od 80x80 do 140x140 mm, wykonane są ze stali, która jest cynkowana ogniowo oraz malowana proszkowo. Solidna konstrukcja oraz najwyższej klasy zabezpieczenie antykorozyjne gwarantuje wieloletnie funkcjonowanie lampy, przy zachowaniu jej wizalnych walorów.

 

CENTERBOX

Pierwszy na rynku słupek wielofunkcyjny CENTERBOX. Nowoczesny element ogrodzenia o jednolitej i spójnej konstrukcji zawierający w sobie trzy komponenty:

  • miejsce na domofon/wiedodomofon
  • skrzynkę na listy
  • miejsce połączeń obwodów automatyki z łatwym dostępem dla serwisanta.

ROX600/ROX1000

Nowy siłownik do bram przesuwnych o ciężarze bramy do 600 kg (ROX600) lub do 1000 kg (ROX1000). Aluminiowy odlew korpusu i dźwigni wysprzęglenia gwarantują dużą trwałość siłownika. Przekładnia na łożyskach kulkowych zapewni cichą pracę. Nice Rox to niezawodny napęd do bram, bardzo odporny na wszelkie uszkodzenia.

BH30/504/HS

Nowy, bardzo szybki i wytrzymały produkt od Roger Technology. Napędy z serii HS to idealna propozycja dla klientów ceniących sobie czas i niezawodność działania.