NAPĘDY DO BRAM PRZESUWNYCH

Oferujemy automaty:

  • firm NICE, DITEC oraz innych na życzenie Klienta,
  • do bram o wszystkich wymiarach,
  • z listwą zębatą pod automat, metalową lub winylową, do montażu standardowego
  • w wersji z automatem zintegrowanym w słupku bramy (dotyczy bram wyprodukowanych przez Germaplan),  
  • na obiekty wszelkiego rodzaju.

TYPY AUTOMATÓW DITEC:

BH30/504/HS

Automatyka do bram przesuwnych serii Roger Brushless o bardzo dużej prędkości otwierania i zamykania, nawet 0,44 mm/s, Silnik 24V do bram maks. 500 kg. w wersji z wyłącznikami wyłącznikami magnetycznymi (BH30/504/HS). Doskonale sprawdzają się zarówno na posesjach prywatnych jaki i wspólnotach mieszkaniowych lub firmach (użytkowanie bardzo intensywne, nawet 800 cykli na dobę)

NEOS 600

NEOS 600 to idealny automat na posesje prywatne, osiedla i małe firmy. Zastosowanie ślimacznicy z brązu gwarantuje trwałość i niezawodność urządzenia. Silnik na 24V i zarządzanie enkoderem pozwalają na regulowanie prędkości oraz płynne zwalnianie przed końcem biegu. Dodatkową zaletą jest nowoczesny design oraz solidna obudowa odporna na warunki atmosferyczne.

CROSS 18E

Motoreduktor 230V do pracy intensywnej, z wewnętrznym obrotowym wyłącznikiem krańcowym. Największym atutem urządzenia jest to, że wyposażony jest on w mocny silnik z hamulcem elektromagnetycznym. Centrala automatu pozwala na zastosowanie wielu nowoczesnych funkcji i rozwiązań. Jest to automat o nowoczesnym, estetycznym wyglądzie.

TYPY AUTOMATÓW NICE:

ROBUS

Robus to nowoczesna grupa napędów do bram przesuwnych o ciężarze do 400 kg, 600 kg i 1000 kg. Doskonale sprawdzają się w intensywnej pracy, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem nie tylko  na posesjach prywatnych, lecz również we wspólnotach mieszkaniowych. Zaawansowane technicznie urządzenia pracują szybko i niezawodnie, a dzięki zastosowaniu rewolucyjnej technologii BLUEBUS, charakteryzują się wyjątkowo łatwą instalacją i programowaniem.

ROBO

Grupa napędów do bram przesuwnych o ciężarze do 400 kg lub 600 kg. Doskonałe parametry, siła, estetyczny wygląd to tylko niektóre z ich zalet. Wyróżniają się także niezwykle łatwym montażem, a wodoodporny mechanizm odblokowania awaryjnego zapewnia niezawodność w każdych warunkach. Posiadają mocny, wytrzymały, aluminiowy korpus.

THOR

Nowoczesne siłowniki do bram przesuwnych o ciężarze do 1500kg lub do 2200kg, 230V z wbudowaną centralą sterującą oraz trójfazowe 3x400V z zewnętrzną centralą sterującą. Najlepsze połączenie estetycznego wzornictwa z doskonałymi parametrami technicznymi gwarantującymi niezawodną intensywną pracę. Dla zwiększenia intensywności działania napędy Thor posiadają chłodzony silnik. Wyposażone są także w szereg nowoczesnych funkcji, dzięki którym zautomatyzowanie nawet najcięższych bram nie jest problemem.

 

Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego napędu dostosowanego do modelu, wymiaru oraz ciężaru bramy.

Na życzenia klienta zapewniamy również montaż innych produktów dostępnych w ofercie firm NICE oraz DITEC, a także innych producentów automatyki.